Informace pro vystavovatele

Důležité informace pro vystavovatele

Organizační zajištění akce, jejíž součástí je i komunikace ohledně rezervace ploch, účasti na burze apod., začíná zhruba dva měsíce před konáním akce. Plánování jarního termínu začíná v měsíci březnu. Podzimní termín se organizuje v září a říjnu. Na vaše e-maily zaslané mimo tyto termíny budeme reagovat až dodatečně s časovou prodlevou. Doporučujeme, abyste se nám ozvali až v daných termínech. V případně urgentních a skutečně zásadních problémů můžete využít telefonický kontakt. Děkujeme za pochopení.

Pokud patříte mezi nové zájemce, kteří u nás dosud nevystavovali, potřebujeme předběžně znát složení vašeho sortimentu a požadavky na velikost výstavní plochy, jelikož dbáme na to, aby byla naše výstava co nejvíce různorodá. Poté vás budeme kontaktovat a upřesníme si s vámi detailnější informace, které jsou pro nás důležité.

Pro registraci se nám ozvěte přímo na e-mail: mineraltisnov@centrum.cz

Praktické informace pro vystavovatele

V termínu jarní burzy 2023 neočekáváme žádné dopravní omezení, a proto bude možné parkovat při vyložení i naložení kamenů v ulici Drbalova (podél Sokolovny Tišnov směrem nahoru), na parkovišti přímo před Sokolovnou a také v přilehlých ulicích.

  • Instalace expozice: možnost instalovat expozici na burzu je vždy ve čtvrtek den před akcí, a to od 14:00 do 18:00.
  • Vstup do prostor burzy bude pro vystavovatele v sobotu a v neděli umožněn vždy 15 min. před otevírací dobou pro veřejnost.
  • Ceny za výstavní plochy jsou stejné jako v roce 2022.