Informace pro vystavovatele

Důležité informace pro vystavovatele

Organizační zajištění akce, jejíž součástí je i komunikace ohledně rezervace ploch, účasti na burze apod., začíná zhruba dva měsíce před konáním akce. Plánování jarního termínu začíná v měsíci březnu. Podzimní termín se organizuje v září a říjnu. Na vaše e-maily zaslané mimo tyto termíny budeme reagovat až dodatečně s časovou prodlevou. Doporučujeme, abyste se nám ozvali až v daných termínech. V případně urgentních a skutečně zásadních problémů můžete využít telefonický kontakt. Děkujeme za pochopení.

Pokud patříte mezi nové zájemce, kteří u nás dosud nevystavovali, potřebujeme předběžně znát složení vašeho sortimentu a požadavky na velikost výstavní plochy, jelikož dbáme na to, aby byla naše výstava co nejvíce různorodá. Poté vás budeme kontaktovat a upřesníme si s vámi detailnější informace, které jsou pro nás důležité.

Pro registraci se nám ozvěte přímo na e-mail: mineraltisnov@centrum.cz

Praktické informace pro vystavovatele

Instalace expozice

Doba vyhrazená na instalaci expozice:

  • Čtvrtek 1. 11. od 12:00
  • Pátek 2. 11. od 8:00 do 11:00

Vstup do prostor burzy bude pro vystavovatele v sobotu a v neděli umožněn vždy 15 min. před otevírací dobou pro veřejnost.
Ceny za výstavní plochy jsou stejné jako v roce 2017. Vše je zahrnuto v ceně výstavní plochy.

Ubytování

Ubytování si zajišťuje každý individuálně a dle vlastních potřeb.

Ubytování je možné v nedalekém hotelu nebo v nabídce penzionů v Tišnově.

 

Parkování

Parkování je možné na parkovištích, které se nacházejí hned vedle sokolovny. Další možností je využít pro parkování automobilu přilehlé ulice. Místo před schodištěm do Sokolovny a před bočním vstupem do Sportovní haly zůstává volné a je k dispozici pouze pro rychlé vyložení a naložení.